SickVampires_misshapens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SickVampires_misshapens

vampire s3 s11


You are not connected. Please login or register

Oblíbený film

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Oblíbený film Empty Oblíbený film Tue 12 Aug 2008, 11:02

Sithkiller

Sithkiller
Admin

Tak mezi mé nejoblíbenější filmy patří: Trestná lavice, Spider-man 1,2,3, Tuxedo, Plnou parou vpřed!, Eurotrip, Zahulíme uvidíme, Scary Movie 1,2, ... je toho dost... tongue geek

http://www.apartmanysamoty.wz.cz

2Oblíbený film Empty Re: Oblíbený film Tue 12 Aug 2008, 11:17

losinator

losinator
BOSS

Ancca: to se jmenuje Plnou parou vzad a ne vpřed Very Happy
Jinak oblíbený filmy jsou: Butterfly efect,SinCity, Jumper, Once, Vykoupení z věznice Shawshank, a film od Timma Burtona v hlavních rolích s Johny Deppem. A pak mezi seriály jednoznačně Prison Break, Heroes, Weeds, Docttro Who(moje srdcovka, fakt tenhle seriál miluju) a taky se mi dost líbilo Jericho. To je zatim asi všechno, ono to asi je víc, ale to si takhle z fleku nevzpomenu

3Oblíbený film Empty Re: Oblíbený film Tue 12 Aug 2008, 11:17

Sithkiller

Sithkiller
Admin

Aha, no já si to furt pletu, ale hlavní je že všichni ví o co de geek jo tak mám víc filmů co se mi líbí, ale jak si už říkal to se takhle hned říct nedá... scratch

http://www.apartmanysamoty.wz.cz

4Oblíbený film Empty Re: Oblíbený film Tue 12 Aug 2008, 11:20

Máša

Máša
spamer

a moje jsou: Den po té, Yellowston v plamenech, Tornádo, Chřestýši, Piráti z karibiku 1+2+3, Hlas smrti, různý horory (ne masakry), Sopka, Drtivý dopad, Rozoutamé peklo, apod. Wink

5Oblíbený film Empty Re: Oblíbený film Tue 12 Aug 2008, 11:23

losinator

losinator
BOSS

Máša: těch prvních pár filmů ( kromě Den po té) jsou hrozný Béčka Very Happy Ale jinak pak dobrý, taky bych asi dodal, že mám ještě rád Piráty z Karibiku, protože tam hraje Depp

6Oblíbený film Empty Re: Oblíbený film Tue 12 Aug 2008, 11:48

Máša

Máša
spamer

to je jen otázka vkusu... mě se ty filmy líběj Wink
a jinak mám eště hrozně ráda Prci,prci prcičky 1+2+3+4 Very Happy Very Happy Very Happy a Armagedon a Pearl harbor Wink

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru